19Bře/140

PSG Zlín – Mountfield Hradec Králové 2. zápas

IMG_7371Dramatická série mezi Zlínem a Hradcem Králové pokračuje a po dvou utkáních je stav srovnaný. Nejprve do vedení šel Hradec, ale domácí stav otočili a dvakrát vedli. Ovšem poslední slovo měli znovu hráči Mountfieldu. Důležitým mužem druhého střetnutí se stal Jaroslav Kudrna, jenž vstřelil tři branky.

Rubrika: Hokej Čti více...
18Bře/140

PSG Zlín – Mountfield Hradec Králové 1. zápas

IMG_6352Čtvrtfinálový souboj Zlína a Hradce Králové vypukl a splnil veškerá očekávání. Hrál se urputný hokej, nepadalo mnoho branek a činila se zejména defenzíva obou týmů. V zápase padly pouze tři branky a rozhodovalo se až v prodloužení. Vítěznou branku beranů vstřelil Jiří Ondráček.

13Bře/140

Continental Barum Otrokovice – Continental Barum Púchov

IMG_5291Pár fotografií z utkání Continental Barum Otrokovice 3 - 4 Continental Barum Púchov. Zajímavé a napínavé utkání až do poslední minuty, s vítězným koncem pro tým z Púchova.

5Bře/140

PSG Zlín – HC Sparta Praha

IMG_5171Poslední domácí utkání základní části Tipsport Extraligy hráči PSG Zlín se pražskou Spartou zvládli a po tuhém boji vyhráli 2:1.