20Říj/140

Říha Group – Partr Rally Vsetín 2014

IMG_0008  Posledním podnikem Mistrovství republiky v rallysprintech byla Říha Group - Partr Rally Vsetín 2014. Soutěž se jela za krásného podzimního počasí a na osvědčené rychlostní zkoušky prověřily celé startovní pole. Vítězem se stal Jaromír Tomaštík, který tímto vžtěstvím získal také titul absolutního mistra České republiky v rallysprntovém šampionátu.

 

 

Rubrika: Rally Čti více...
4Říj/140

PSG Zlín – HC Sparta Praha

IMG_9252Tomáš Štůrala pomohl při svém letošním prvním startu za Zlín k výhře 1:0 a zcela popravu byl vyhlášen hvězdou zápasu. Ani jedna z 34 sparťanských střel nenašla místo v jeho síti a brankář, který přišel na výpomoc z prvoligové Třebíče, se stal zlínským hrdinou. „Nejtěžší byla asi naše oslabení, kdy to Sparta v pásmu roztočila,“ popisuje horké chvilky v brance.

Na Zimním stadionu Luďka Čajky viděli diváci vyrovnaný hokej a postupem času bylo jasné, že kdo dá první gól, s prázdnou neodejde. „Sparta je vždycky silná. Nám se naštěstí dařilo dobře bránit, takže jsme je nepouštěli moc do šancí,“ pochvaloval hráče zlínský fantom. Přesto Sparta přestřílela Ševce 34:26.

Rubrika: Hokej Čti více...