26Pro/150

PSG Zlín – BK Mladá Boleslav

IMG_2557Hokejisté PSG Zlín vyhráli v utkání 30. kola Tipsport extraligy nad týmem BK Mladá Boleslav 4:3 po samostatných nájezdech. Zlínští hokejisté třikrát vedli, ale Středočeši vždy srovnali krok. Berani před rekordní návštěvou sezony vedli již na začátku 3. minuty, když po osmi vteřinách využili přesilovou hru. Bruslaři rychle odpověděli i na druhou branku kapitána Ondřeje Veselého. Tým PSG Zlín strhli potřetí vedení na svou stranu ještě ve druhé třetině, nicméně Boleslav srovnala tři minuty před třetí sirénou. Bonusový bod nakonec urvali svěřenci Rostislava Vlacha v nájezdech. Branky zaznamenali Ondřej Veselý 2, Roberts Bukarts a rozhodující nájezd proměnil Petr Holík. Berani se posunuli na jedenácté místo v tabulce, v pondělí 28. prosince hrají na ledě Chomutova.